درباره ما

با نام خداوند متعال

اجرای عملی راه اندازی فروشگاه اینترنتی اینترجنس از تاریخ 21/12/1395 با تاسیس فروشگاه اینترنتی اکول پکول  با دامنه  www.akolpakol.ir  آغاز شده و طبق تغییر سیاست های کلی از تاریخ 14/05/1397 نام فروشگاه از اکول پکول به اینترجنس با دامنه www.interjens.com تغییر نام یافت.

در ابتدا فروش محصولات خودمان را با همکاری 3 فروشگاه مرتبط در زمینه فروش داروهای گیاهی آغاز کردیم که اولین قدم خود را محکم و با پشتوانه ای قوی برداشته تا جلب هرچه بیشتر رضایت هموطنانمان را به دنبال داشته باشد .  که در حال حاضر این همکاری با چندین فروشگاه مختلف در زمینه های لوازم آرایشی – بهداشتی ، فروش و نصب کاغذ دیواری ، داروهای گیاهی ، لوازم نظافت و شوینده ، اموز مذهبی – فرهنگی و لوازم شعبده و تردستی توسعه پیدا کرده است.

بر آن هستیم تا این فروشگاه اینترنتی قدمی بردارد تا شرایطی فراهم کند تا ما و شما در بهره مندی و کسب سود، سهیم باشیم.  و همچنین محصولات موجود در فروشگاه اینترجنس را با اطمینان خاطر از نظر صحت و سلامت کالا و همچنین رضایت خاطر از لحاظ کیفیت و قیمت آن ، در اختیارتان قرار دهیم.

  به واقع بر این باور هستیم که دوست و مشاور شما در امر خرید از محصولات موجود در فروشگاه اینترنتی اینترجنس بوده و حتی از خود شما بیشتر از منابع مالی و آرامش خاطر شما محافظت می کنیم. تا خریدی مطمئن و به صرفه داشته باشید.

ما می دانیم که وقت شما برای شما بسیار گرانبهاست. پس امکاناتی فراهم می کنیم که زمان پر ارزشتان را برای خرید ، بیهوده از دست ندهید . ما با تکیه بر یاری خدا ، اطمینان خاطری برای شما ایجاد خواهیم کرد.

ما باور داریم که اولین خرید شما از فروشگاه اینترنتی اینترجنس ، پایان یک معامله نیست . بلکه آغاز یک تعهد برای ما و ایجاد رابطه دوستی با شماست.

ما به دنبال جلب اعتماد شما و پاسداری از آن هستیم. لذا در این راستا از هیچ اقدامی فروگذار نخواهیم بود.

به زودی تنوع محصولات خود را با محصولات دیگری بیشتر خواهیم کرد که در این راستا از نظرات بازدید کنندگان سایت حتما بهره خواهیم برد. چرا که ما صرفا محصولاتی را در اختیارتان قرار می دهیم که شما بخواهید.

اولین قدم در یک حرکت تجاری ، مشتری مداری است که ما نیز از این قائده مستنثا نبوده و این امر را در سر لوحه امور خود قرار داده و خواهیم داد. لذا به زودی برای رفاه بیشتر و رفع نیازهای بالفعل و بالقوه شما عزیزان اقداماتی که در برنامه کاری خود داریم ، به اجرا خواهیم گذاشت. پیشنهادات شما بهترین راهنمای ما برای ارائه خدمات بهتر و مفید تر ، خواهد بود.

فروشگاه اینترنتی اینترجنس اولین اقدام از برنامه های پیش بینی شده گروه کاری و جوان « همیاران دنیای سپید » می باشد که به منصه ظهور در آمده است . برنامه ریزی های ما دارای چشم اندازی بزرگ و آرمانی والاست. لذا پشتیبانی شما عزیزان و ارائه پیشنهادات و نظرات و انتقادات از دل برآمده شما، قدم های ما را استوار و در پیمودن مسیر پر پیچ و خم آینده، ما را یاری خواهد رساند.

گروه کاری ما با صداقت و همدلی بسیار در کار خود جدی بوده و طبق تحقیقات و برنامه ریزی های انجام شده حرکت کرده و در طول مسیر از راهنمایی های صادقانه شما بهره های بی شماری خواهد برد.

حضور شما در کنار ما ، حضور ما را تثبیت می کند. در غیر این صورت گروه کاری ما وظیفه ای برای انجام ، نخواهد داشت.

با توکل بر خدا و یاری شما عزیزان، خرید از فروشگاه اینترنتی اینترجنس برای شما آرامش خاطر و لذتی وافر به ارمغان خواهد آورد.