1398/10/14 

 

حجم دهنده آلت

(دستگاه وکیوم بزرگ کننده آلت تناسلی)

موارد مصرف

 

وکیوم مردانه یا بادکش مردانه

این وسیله مناسب برای مردانی است که قادر به ایجاد یا حفظ نعـوظ خود در حیــن نزدیکی نیستند.

این مشکل غالبـا” به واسطه ضعـف در بافت آلت ، به عـلت مشکلات روانزادی یا بیماریها و یا عــدم ورود حجم خون کافــی به درون بافت آلت میباشد.

لذا این وسیله با استفـاده از مکانیـــزم مکش یا پمپاژ؛ باعث ورود حجم خون کافی درون بافتـهای اسفنجـی شده و حجم بافتها را افزایش میدهد وباعث گشاد شــدن سینوزوییـدها و وریـدها میشود که در نتیجه حجم خون در گــردش، در آلت بالاتـــر مـیرود و نعـوظ کامل را نتیجه میدهد که به نوعـی تقــویت و توانبخشی را نیـــز به واسطه پر و خالـــی شدن بافت آلت از خـون (انقباض و انبساط) به وجــود می آورد.

از آنجا که عملـکرد این دستــگاه مطابق با مکانیــزم طبیعی آلت تناسلی میباشد ، فاقـد هرگـونه عارضه یا مشکلاتـــی است که به دلیل مصرف داروها پیش می آید.

دستگاه وکیوم مردانه یک محصول فوق العاده است که میتوان برای درمان و حل مشکل نعوظ (سفت شدن آلت) دانست که بدون هیچ گونه عوارض جانبی کمک تان می کند تا هم برای قبل از شروع رابطه جنسی تان و هم در طول درمان از آن استفاده نمایید و در سریع ترین زمان و به راحت ترین شکل به نتیجه دلخواه تان برسید.

اگر در سلامت جسمی کاملی قرار دارید میتوانید از آن برای افزایش سایز و ضخامت آلت تان استفاده نمایید تا هم خود و هم شریک تان از رابطه جنسی که دارید لذت ببرید!

 

از ویژگی های دستگاه وکیوم مردانه :

بالا بردن اعتماد به نفس در آقایان

بزرگ کننده و کلفت کننده ناحیه تناسلی

سفت و محکم کردن سریع ناحیه تناسلی

بدون هیچ گونه عوارض جانبی

 

وزن خالص: 340 گرم

کشور سازنده: ایران

 

 

 


نظرات کاربران
ارسال نظر